| serban8 a întrebat:

Vreau si eu sa imi cumpar un telefon nou, momentan am un N95 8Gb de vreo 4 ani. Vreau sa imi iau un telefon care sa fie FARA TOUCHSCREEN si TASTATURA QWERTY,deoarece nu-mi plac cele nou aparute acum, am ramas de moda veche. Vreau ca noul telefon sa fie slim, cu aspect metalic, gold/aluminium/silver, camera 5mb,memorie interna mare,adica sa fie performant. M-am tot uitat pe net si nu prea am vazut telefonane cine stie ce, doar din astea cu touchscreen... Bugetul meu este de 10-15mil de lei vechi, tel la abonament. Ce telefon ma sfatuiti sa-mi iau?

7 răspunsuri:
| serban8 explică (pentru horia2012):

Mai de doamne ajuta e BlackBerry-ul ala...dar Nokia ala nu il pot cu N95 pe care il am acumhappy...

| horia2012 a răspuns (pentru serban8):

Ai dreptate, dar la conditiile pe care le-ai pus cam rar gasesti.
Producatorii se adapteaza dupa cerinte. Le-am ales dupa procesor.Chiar daca are camera de 3.2 MP are un procesor mai bun si o rezolutie mai mare.
Eu cred ca merita, chiar daca nu e slide, dar alegerea iti apartine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe net urmatoarele modele de telefoane : Nokia e5 sau Nokia e6, BlackBerry 9360 sau BlackBerry Bold 9790

| serban8 explică (pentru anonim_4396):

Mersi pentru raspuns leon, dar au tastatura qwerty... vroian ceva in genu la E 52...slim,aspect metalic.

| serban8 explică (pentru anonim_4396):

Mersi pentru raspuns leon, dar au tastatura qwerty, nu-mi plac cele de la BlackBerry, sunt foarte late... voiam ceva in genu la E52 : slim, metalic...

| serban8 explică:

Fara touchscreen, tastatura qwerty, nu vreau BlackBerry, ceva in genu la E52 : slim, metalic...+performante mari.