| Marcel69minecarftGamer a întrebat:

Nu pot sa comand online de la decathlon? ca nu zice prin ce carduri se poate platii, si la detalii e sa fac comanda si apoi eu sa ma duc in magazin si s-o ridic si s-o platesc acolo dar la mine in oras n-am decathlon

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Poti comanda si primesti produsul acasa, prin curier. Nu conteaza daca ai sau nu Decathlon in oras.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Unele produse NU sunt pe stocul magazinului online, ci doar la unele magazine din țară. Ei nu trimit niciodată la domiciliu din gestiunea magazinelor fizice, ci exclusiv din magazia celui online.

Răspuns utilizator avertizat
| mihai69 a răspuns (pentru Marcel69minecarftGamer):

Dacă poți comanda online (adică produsul e pe stocul magazinului virtual), așa ar trebui - să îți livreze marfa acasă, prin curier.

| danutz2006 a răspuns:

Gasesti aici toate informatiile necesare:
http://www.decathlon.ro/c/115-livrare-la-domiciliu