| AdiMihai25 a întrebat:

Oameni buni, spuneti-mi si mie va rog unde gasesc Iphone 14 pro max la liber, oriunde ar fi.
Sunt in Spania si nu gasesc, ce se intampla?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa daca nu-l gasesti in Spania, ca firmele romanesti nu trimit telefoanele cu posta internationala.
Il cumperi cand revii in Romania, direct din magazin.

| AdiMihai25 explică (pentru Violleta2022):

Înțelegeți că am Vb si cu eMAG si altex. Dacă au pe stoc.
Toate stocurile din toata Europa sunt 0.
Fiindcă s-a pornit un focar de covid in China si nu se mai exporta nimic...

| Violleta2022 a răspuns (pentru AdiMihai25):

Si care ar fi motivul grav, de a avea telefonul ala acum?
Mori maine si azi trebuie sa-l ai?
Chiar nu face sens disperarea asta, ca-l la sf de zi un simplu telefon!

Da-i pace, ca va apare el pe piata intr-o luna doua sau chiar 6 si ti-l poti cumpara.

| sierra1 a răspuns:

Ia din țară. Țara noastră

https://www.emag.ro/......DXDY4LMBM/

| AdiMihai25 explică (pentru sierra1):

Am vorbit la eMAG in 2 3 luni si daca daca ajunge ...precomanda...