| mihhay a întrebat:

Oare pana cand vor mai fi reduceri asa de bune la laptopuri?
Vreau sa imi iau un laptop, am banii, insa astept poate alte oferte mai bune decat accestea de craciun.
Insa mi-e frica sa nu cresca pana atunci. Asa ca nu stiu. Ce sa fac?
Sa il iau in curand sau sa mai astept?
Voi nu va luati laptop?

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Vor fi reduceri pana in momentul in care, comerciantii, vor scapa de stocuri.Nu ai cum sa cunosti momentul asa ca, este mai bine sa actionezi acum! vorba zicalei:nu da vrabia din mana pe cioara de pe gard!

| Pitong a răspuns:

Iti recomand sa te uiti pe siteul asta la niste laptopuri - http://bit.ly/promo-laptop - daca esti pe faza, acum in weekend ai parte de promotii.

Chiar nu cred ca trebuie sa astepti pana de craciun. Gasesti tot timpul oferte bune mai ales la laptopuri.
Daca vrei mai multe detalii, doar pune o intrebare!

O seara faina!

| smooky a răspuns:

Ofertele de craciun sunt cele mai bune.Nu ai sa prinzi vreodata altele mai bune.
Eu iti recomand sa iti acum peste vreo luna-doua

Sper ca te-am ajutat

O dimineata placuta in continuare. (21:13)

aloha