| daniel176 a întrebat:

Paysafecard Vreau sa cumpar un joc de pe steam care costa 10 euro, intrebarea e uramtoarea paysafecard sunt cartelele alea de le bagi in telefon pentru minute ma referla cele tiparite pe hartie merg? stiu ca alea au 14 cifre iar pe site ul paysafe scrie 16

3 răspunsuri:
| blackdark66 a răspuns:

Nu,cauta la unele magazine paysafe de 50lei si iti da un bon cu un cod de 16cifre

| Bolontoc_Daniel_1996 a răspuns:

Salut! paysafe cardul este o chitanta pe care scrie un cod format din 12 cifre. un pay safe il poti lua de la un paypoint si nu are nici o legatura cu codurile reincarcabile
. FUNDA?