| Ferii a întrebat:

Pe 12 decembrie am comandat un vape de pe vapesourcing pentru un prieten dar problema este ca i-am pus numarul lui acolo si adresa lui si el acum nu are telefon si daca il suna curierul si nu raspunde cum se va proceda sa primeasca coletul?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ii va lasa instiintare la cutia postala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu răspunzi nu primești. O să stea la sediu și plătești

| Adrian5575 a răspuns:

Suni la firma de curierat si le spui care e treaba. O sa iti dea numarul de telefon al curierului care urmeaza sa iti aduca comanda, il suni pe el si ii spui sa te sune pe alt numar atunci cand o sa vina la tine.

| Irinelp a răspuns:

Poate primi o hârtie de informare de recuperare a pachetului într-un punct de lucru sau poștă cu data maxima de recuperare pachet.