| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema! Am comandat miercuri de la agroland o cusca autoblocanta pentru sobolani! Adica asta : http://www.shop-agroland.ro/produs/capcana-pentru-rozato are/

In total 40 de lei cu transport.

Problema este ca acesti agro. nu au completat adresa exacta pe colet! Eu am scris orasul, sectorul, cartierul, strada si numarul de la poarta...Codul postal! Numarul de telefon pe care lau gresit cel mai probabil..Curierul a zis ca m-a sunat. Acesti agro... Nu raspund nici la telefon. Doua ore am sunat incontinuu. De la 11 la 1 si dupa inca jumate de ora. Imi inchide si nu raspunde.

Ce dracu e de facut?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Chill out, e vineri. Or fi inceput oamenii weekendul mai liber. Da-le un mail. Vb la curier. Cel mai probabil o sa ajunga cumva saptamana viitoare la tine.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Am vorbit la curier si vine luni...Pana atunci mai sta sobolanul doua zile in casa.
Nu ma bag cu raticide. Oricum prefer sa am placerea sa il spintec de viu pentru cate batai de cap mi-a dat. Asa oameni nu am mai vazut. Am zis clar adresa..Cred ca din lene nu a mai batut 3 taste.