| SellenaEllena a întrebat:

Pe 15 august e ziua celei mai bune prietene ale mele, Patricia si nu shiu ce sa-i i-au.Ma puteti ajuta voi? Mersi anticipat!

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

happyGandeste-te la ceva care sa ii placa foarte mult!winking
-Un lantisor
-O bluzita frumoasa
-Un parfum
-Un set de macheaj
-Un ceas de mana
-O fustita
-Un ursulet frumos (rozlove struck)
Poti sa ii faci si o felicitare sau poti chiar sa o cumperi big grin

| Casiana a răspuns:

Cred ca prin simpla ta prezenta ca prietena si printr-un "LA MULTI ANI, Prietena mea cea mai buna!"rostit calduros, o sa fie un cadou suficient...Si ii mai poti lua si ceva cat mai simbolic! Succes!

| marsy a răspuns:

Citi ani implineste? Pregateste-i atitea baloane cu P. S.,, happy birthady. sh o jucarie frumoasa de plus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un lantishor din argint, cosmetice, un mouse pentru calculator haios

| spiritul a răspuns:

Un lantisor cu cruciulita

| bruneta_9895 a răspuns:

un ursulet roz
sau o bratar sau un colier

| Onitzza a răspuns:

Pai un plus un bibelou si o ciocolata cel mai bun cadou! sper ca te-am ajutat si sper ca primesc fundita!

| eu_6095 a răspuns:

O bluza, niste pantaloni...parfum...plimbate cu ea prin magazine si vezi cei ii place