| DoolceDoolce a întrebat:

Hellău TPU. Sâmbătă este ziua celei mai bune prietene ale mele dar nu mă pot decide ce cadou să îi cumpăr.Mă puteți ajuta?
Dau fundăă! :*
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Olivia_Alina_1998 a răspuns:

Cel mai frumos cadou este un pandativ in forma de inima care se deschide si in interiorul ei este o poza cu voi doua .....sau o bratara cu numele ei!

4 răspunsuri:
| fotomatic a răspuns:

Cel mai frumos ar fi ceva personalizat, o cana termosensibila de ex. (care isi schimba culoarea), o perna, un glob in forma de inima, etc. Uita-te pe aici: http://epersonalizari.ro/

| brandsfashion a răspuns:

Un jerseu alb, cu franjuri mici, absolut superb din Outletul Zara? Mai vezi aici si alte idei... http://outlet-mall.net/

| Eligirl a răspuns:

Poti sa-i cumperi o bluza draguta care crezi ca i-ar placea,un parfum cu aroma ei preferata,o pereche de cercei, sau sunt lantisoare cu doua inimoare una eu dai ei, iar cealalta on pastrezi tu, o ciocolata, un inel frumos...happy

| m3me a răspuns:

Ce zici de un lantisor cu diferite forme sau ceva ce isi doreste de mult ceva ce sa aiba si in viitor succes la alegere:**)