| Gamingx61 a întrebat:

Pe 9 am cumparat ceva de pe altex.ro si as vrea sa stiu cand sa ma astept sa primesc coletul? Nu am primit email/telefon de la ei inca. pe site-ul lor zice ca 24-48 de ore e procesarea si tot atat livrarea. nu ar fi trebuit sa ma sune?

Răspuns Câştigător
| MihocBogdan a răspuns:

Depinde, ia in considerare faptul ca s-ar fi putut ca atunci cand ai efectuat comanda, ei sa fi avut multe livrari de facut, de aceea coletul tau poate va intarzia cateva zile.
Daca nu primesti coletul la o saptamana dupa ce ai efectuat comanda, ar fi recomandat sa suni la companie si sa iti spui problema.