| Valentin_Dolsheb_1998 a întrebat:

Pe eMAG cum trebuie sa procedez sa cumpar ceva?
Imi puteti spune toti pasii?
Adica trebuie sa dau pinul cardului sau doar trebuie sa platesc la posta?
Multumesc Dau funda

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu nicaieri pinul cardului nu asa se fac cumparaturi online cu cardul.

scrie pe site mare si clar cum se fac comenzile

http://info.emag.ro/comanda-si-livrarea/11

ai multe modalitati de plata (ramburs cand primesti pachetul, prin ordin de plata, direct cu cardul (nu introducand pinul ci folosind un card acivat pentru plati online)).

Emag nu lucreaza cu posta doar prin curier

1 răspuns:
| sufletdeing3r a răspuns:

Ca sa comanzi pe emag.ro trebuie sa-ti faci cont pe site, apoi adaugi produse in cos si finalizezi comanda. Poti sa suni direct la ei si sa le spui ce vrei sa cumperi ca ai numarul acolo pe site. Nu platesti nimic la posta pentru ca vine curierul si iti aduce coletul acasa gratuit si poti plati cu cardul pe site daca ai cont. Sper ca ai inteles.