| anonim_4396 a întrebat:

Pe Ocazii, cand mi am pus produsul meu la vanzare, cum fac sa imi para mai multe moduri prin care vanzatorul sa poata plati? Imi apare doar plata online cu cardul si vreau ca el sa plateasca si prin FanCourier pentru ca firma asta este la mine in oras.

1 răspuns:
| liviu890 a răspuns:

Oricum cand o sa il cumpere, omul o sa te sune si ii spui tu la telefon ca poti sa il trimiti prin fan currier! Eu cand cumparam ceva de pe ocazii/olx/tocmai, PRIMA SI PRIMA DATA il sunam pe vanzator si vorbeam cu el. Nici nu ma uitam la ce "modalitati de plata am". Il sunam si ma intelegeam cu el.