| erks a întrebat:

Pe viitor voi achizitona un laptop ASUS G74SX, si am nevoie de niste pareri despre el:
Dau funda pentru cine imi spune pareri despre model pentru ca acest laptop are o gama de modele de diferite componente si as dori o parere de oricare negativa sau pozitiva despre el si sa imi precizati va rog frumos modelul.

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce pareri vrei de la un laptop care este cotat printre cele mai bune laptopuri din lume? Chiar asta despre care mentionezi tu -> Asus G74SX ocupa locul 2 in lume in categoria laptop gaming! Nu cred ca mai conteaza si parerea mea odata ce expertii si firme IT l-au urcat pana acolo! Vezi aici cele mai bune laptopuri din lume unde Asus este pe locul 2
http://computers.toptenreviews.com/gaming-laptops/

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru erks):

Eu vorbesc de asta http://computers.toptenreviews.com/......eview.html fara nici o alta serie in plus. Diferenta intre ele este ca Asus g74sx-a1 este mai mic.

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru erks):

Si configuratia asta ti se pare slaba? Adica 8GB de RAM (arhi-suficienti). Video card 2GB (la nici un joc nu iti trebuie mai mare de 2GB) si un procesor I5 de exemplu de la 2, 2 in sus...

Răspuns utilizator avertizat