| erks a întrebat:

Ce sa aleg:Rog Asus g74sx sau Rog Asus g75vw? Am nevoie de detalii si daca se poate opinia unui cumparator

2 răspunsuri:
| Stefan_Bogdan_1998_sTW4 a răspuns:

Rog Asus g74sx este mai bun.

| yoyorally a răspuns:

Am un G74SX insa nu pot spune ca sunt pe deplin multumit de el...placa video mi se pare destul de slaba plus ca are nevoie de un SSD ca sa isi atinga potentialul maxim.Altfel HDD-ul trage in jos toata configuratia laptopului.Cand spun ca placa video e destul de slaba sa nu intelegi ca nu o sa iti mearga orice joc pe ea. Pana acum mi-a mers orice joc, insa nu toate merg perfect la detalii maxime.