| xBiiaM a întrebat:

Help, TPU!
Se apropie Craciunul si nu stiu ce sa ii iau cadou prietenei mele cele mai bune puppy dog eyes. Desi, ea mi-a luat deja cadou. Chiar 2. Si eu nu stiu ce sa ii iau straight face Plus ca nu prea am asa de multi bani. Stiti un cadou mai ieftin dar totusi foarte dragut? Pretul sa se incadreze pana in 20 lei puppy dog eyes. Va rog, ajutor. Vot+Funda cele mai multe cadouri si cele mai frumoase raspunsuri. Multumesc!

7 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Cumparai ceea ce ii place ei, intreab-o ce ii place si actioneaza tongue

| AlinaOneDirection a răspuns:

Eu as spune sa-i faci tu cadoul. Ii poti face cadou o poza cu voi doua pusa in rama. Daca nu vrei, ii poti lua o pereche de cercei, sau poate un lantisor. Sper ca te-am ajutat.
Funda? big grin

| pinguluk a răspuns:

Bratara prieteniei, pereche de cercei cu un model deosebit, oja viu colorata, bratara din argint, un tricou, http://www.cadouripentrubarbati.ro/......320-p.html

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Daca nu ai bani,ii poti confectiona ceva. O bratara din aia din ata, a prieteniei, o felicitare, etc. Daca este chiar asa de buna prietena, va intelege si se va bucura.
Bafta!

| TanyaTanny a răspuns:

Pai...ce crezi tu ca-i place,gusturile difere, daca e pasionata de spot poti sa-i iei o minge de cv, sau daca ii place matematica poti sa-i iei o carte, sau daca e pasionata de muzica, un mp3 sau depinde lasa frau imaginatiei gandeste-te ce i-ar placea ei mai mult

| D1v1NaT0r a răspuns:

Aceeasi problema am avut o si eu! cunosc sentimentul! dar sunt posibilitai multe! vezi daca gasesti un loc unde poti edita poze si le imprima pe un Tricou ( cana, scrumiera etc) eu am ales tricu! e ieftin si frumos in felul asta atunci cand nu esti langa ea poate dormi cu TINE la piept! + un buchet de trandafir e super!

| D1v1NaT0r a răspuns:

Daca vrei ceva mai misto poti gasi cupe de sampanie care eu le am gasit la un magazin de accesorii de nunta! 2 sunt perfecte + o sticla de sampanie si 3 trafiri