| ionut123K a întrebat:

Pot da de pe EMAG mai multe comenzi și sa vina o singura livrare?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca vin de la eMAG sau de la acelasi partener toate probabil vor veni intr-o singura comanda.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

EMAG nu este producător. El revinde produse ale altor companii pe care dacă nu le are în stoc la el în depozite, le comandă de la aceștia. Astfel fiecare furnizor procesează la el la sediul firmei ce ai comandat tu și trimite către tine ce ai comandat. Astfel nu poate să vină o singură livrare, doar la produsele ce provin de la o anumită firmă, nu de la firme diferite, deodată.

| Anonim147943 a răspuns:

Da, daca le comanzi pe toate in aceiasi comanda