| User123666 a întrebat:

Prietenul meu si-a facut comanda de pe shein de ceva si trebuia sa ii vina in luna decebrie, totodata am facut si comanda inaintea lui cu o zi si comanda mea a venit insa a lui trebuia sa vina a doua zi si imca nu a ajuns, ne-am gandit ca poate erau sarbatorile de iarna dar ii mai vine comanda sau a pierdut bani?

8 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Intra la suport pe shein și îți vor da banii rapid ori in wallet.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa mai astepte ca sunt milioane de pachete in traznit si nu toate sunt livrate dupa cum s-a facut comanda, fiindca Shein are depozite mai multe si sunt procesate in zile diferite.

| vodka020202020 a răspuns:

S-ar putea să existe întârzieri în livrare din cauza sezonului aglomerat de sărbători sau altor probleme logistice. Recomand să verifice starea comenzii pe site-ul Shein sau să contacteze serviciul lor pentru clienți pentru informații precise despre livrare.

| Nicoletaiwhbwbwbbwbw a răspuns:

Comanda probabil a ajuns la altcineva, acum depinde, dacă stă la sat trebuia să pună codul poștal de la satul în care locuiește la oraș nu știu cum îi.

| User123666 explică (pentru Nicoletaiwhbwbwbbwbw):

E la sat, dar comada ii apare ca e la curier si inca na ajuns

| SavageWR a răspuns:

Încearcă să contactezi echipa de asistență de pe shein