| Purplegirl101 a întrebat:

Pupici TPU! Credeți ca e ok noul s8? Mi se pare super doar ca are un preț de "super" de asemenea... Eu zic sa rămân cu j3-ul meu dar nu stiu parcă as vrea ceva nou și am zis ca dacă nu îmi iau s8 iau lentile de contact ca mi s-a acrit de ochelarii astia și zic ca ar fi mai bine așa. Voi ce credeți?

3 răspunsuri:
| RainbowD a răspuns:

S8 este scump acum. Eu zic sa mai astepti vreo cateva luni sa-i mai scada din pret daca ti neaparat sa-ti cumperi telefon. Poti gasi si telefoane mai ieftine cu performante asemenatoare. Totusi poti trece pe un J5, J6 sau J7. Cel putin mie ni se par ok. Nu am avut probleme pana acum cu J5 al meu. Dar decizia este a ta. Succes!

| Betty12345678 a răspuns:

Daca doresti sa ti-l achizitionezi mai bine astepti o vreme pana scade pretul.Cat despre lentilele de contact, daca medicul ti le recomanda, eu zic ca sunt mai utile decat un mobil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca telefonul tau actual iti merge ok si nu face figuri eu zic sa-l mai pastrezi ceva timp, la ce specificatii are inca ii bun.
Cat despre comparatia dintre S8 si lentile de contact, eu sincer as merge pe a ultima varianta