| naoko a întrebat:

Sal TPU, vreau sa imi cumpar un hamster cu tot ce i trebuie, si totul ar costa 60 lei.Cum pot sa imi strang?

2 răspunsuri:
| mamarutza12 a răspuns:

Strange bani, poti sa le ceri parintilor si daca nu iti dau poti sa faci niste treburi usoare pentru cei din familie si vecini(cureti prin casa, depinde ce varsta ai si unde locuiesti)

| stallonica2045 a răspuns:

Cere la parinti. daca nu iti da, cand te trimite la magazin mai ia-ti si u din rest si pastreaza si strangeti bani... sau (fate dealer de droguri)laughing GLM.