| anonim_4396 a întrebat:

Sall azi am cautat toata ziua in oras PLOIESTI si nu am gasit nici o geanta de umar ghiozdan.As dori sa cumpar dupa internet. dar nu prea stiu ce. ma puteti ajuta. as dori niste firme din astea mai cunoscute luis vuitton, zara, adidas, gucci, channel. ETC
sunt baiat. trec clasa A 6A
numai vreau ghiozdan. numai am 5 ANI SA MA DUC CU GHIOZDANELUU laughing
funda

3 răspunsuri:
| MaStErShOt a răspuns:

Gasesti in winmarkt la Samsonite, etaj 1, langa reprezentanta Adidas sau la Ray sports, tot etaj 1

| teotaur a răspuns:

Geanta de umar strica spatele http://www.buongiorno-romania.ro/......ontent.php
Nasol,nu...

| de2ed a răspuns:

Are la mall acolo la Ray Sports genti.