| anonim_4396 a întrebat:

Sall azi am cautat toata ziua in oras PLOIESTI si nu am gasit nici o geanta de umar ghiozdan.As dori sa cumpar dupa internet. dar nu prea stiu ce. ma puteti ajuta. as dori niste firme din astea mai cunoscute luis vuitton, zara, adidas, gucci, channel. ETC

sunt baiat. trec clasa A 6A

numai vreau ghiozdan. numai am 5 ANI SA MA DUC CU GHIOZDANELUU laughing

fundaA

3 răspunsuri:
| spi a răspuns:

Doooooooooooommnneeeeee ce fiteelaughing))))))))) numai ai 5 ani.dar cati ai puisor 5+6? SH.mai bine iti iei o geanta normala decat sa te duci cu una falsalaughingnu cred ca dai tu 5000 ron pentru o geanta louis vuitton originala. cele de pe net sunt toate niste fake-urihappy mai bine pui mana sa inveti sa scrii si apoi sa ai pretentii la genti de firma. daca ziceai de la inceput adidas, nike, puma..chiar si cele din mall zara, pull, bershka era ceva dar gucci si channel? ma lasi?laughing))))))

| spi a răspuns (pentru spi):

Ai uitat de armani sau versace