| medeutza a întrebat:

Sall! sunt noua pe lady popular si nu stiu cum sa fac bani, ce este iQ si din astea am puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IQ-ul il maresti citind la bibloteca, mergi in oras si dai "citeste", si iq-ul se poate mari si la mall, dai la mistery si sunt niste cutii acolo, trebuie sa fi la un anumit nivel si sa ai o anumita suma de bani pentru a le putea deschide si obti lucruri care nu se pot cumpara de la mall.Si banii se pot obtine de la mini-jocuri, si de la mall la mistery si de la munca si poti schimba diamantele in dollari.Pentru mai multe informatii intra pe forum http://forum.ladypopular.ro/.

5 răspunsuri:
| clauu a răspuns:

IQ-ul este ceva ce tu nu ai tongue

| RoberT_2406 a răspuns:

Nu sti ce e iq?

| traficanta a răspuns:

Du-te sus la" Ajutor" si iti explica aia tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu ce este IQ.

| mbony23 a răspuns:

Este sa faci cat mai mult sex virtual daca ati place?