| lowraider26 a întrebat:

Eu sunt din Brasov si vreau sa iau un cadou frumos pentru ziua celei mai bune prietene ale mele...
Ea mi-a spus ca isi doreste o caciula panda, sunt destul de populare si nu stiu de unde pot lua una.
Funda + vot celui care imi spune un magazin de prin oras de unde as putea lua!

Merci anticipat! happy

5 răspunsuri:
| EvaneSScence a răspuns:

Daca tot isi doreste asa de mult, s-ar putea sa se trezeasca cu vreo 3-4 si de la altii care vor sa-i faca acelasi cadou frumos. Mai bine ia-i ceva surpriza.

| lowraider26 explică (pentru EvaneSScence):

Doar ea mi-a spus ca isi doreste asta

Răspuns utilizator avertizat
| EuEuEu2 a răspuns:

Nu stiu...Plimba-te si tu putin si intra din magazin in magazin intreband daca are caciula pandalaughinghappy