| catalin94 a întrebat:

Ce firma de mouse-uri recomandati? ...as dorii sa imi cumpar un mouse fara fir, si as vrea sa stiu ce firme sunt de calitate, si sa tina bateria cat de cat bine happy

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Eu am un mouse wireless Logitech de doi ani aproape. Nu mi-a făcut niciodată figuri, merge folosit şi de la distanţă. Când mă uit la un film stau în pat şi-l pot folosi fără probleme. Cu bateria nu am treabă. Mă ţine cam un an şi-l folosesc destul de intens. Am dat doar 40 de lei pe el. Ce-i drept, e bine să foloseşti o baterie bună. Eu am Duracell. Una ieftină se duce repede.

| CinevaNou a răspuns:

Baterii poti sa-ti cumperi tu...

| Bumbar a răspuns:

Steel Series sunt printre cele mai bune mouse-uri.

| magdalenalilianapetronela a răspuns:

HAMA.daca vrei de gaming
Sau daca nu iti recomand Genius