| anonim_4396 a întrebat:

Salut :3
Mi-am luat o super pereche de blugi la un preț destul de mare când i-am probat mi-au placut enorm iar după ce am ajuns acasă i-am luat iararăși,mi se parea ingrozitor dar nu blugi ci felul in care stăteau pe mine,mi se intâmplă foarte des acest lucru am o multime de haine acasă pe care le-am cumparat si nu le port pentru că nu mă simt bine in ele,cheltuiesc o multime de bani aceasta este problema.După ce fac cumpăraturi imi programez următoarea zi să fac altele pentru că cele anterioare nu imi mai plac,parcă mi se schimbă gusturile in fiecare zi.Ce să fac,stiu că altii au probleme care le depăsesc cu mult pe ale mele, dar am nevoie de un sfat. Fundă

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Poti sa le vinzi pe cele pe care nu le-ai purtat, sunt multi care isi vand hainele pe mercador sau pe facebook...in rest nu stiu ce sa-ti spun, fii mai atent/a cand iti cumperi hainele, stai si o ora sa te uiti in oglinda mai ales daca dai multi bani pe ele si cel mai important invata sa le asortezi. Daca nu iti place cum vin o pereche de blugi poarta-i cu o bluza larga mai lunga sau cu ceva care sa puna accent pe partea de sus...

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zi le parintilor sa nu iti mai dea bani de haine si gata