| vasilecorneladrian12212 a întrebat:

Salut, a comandat cineva de pe AliExpress? Știți cum este cu transportul acela gratuit "china post registered air mail"? As vrea sa știu mai multe detalii, de unde trebuie ridicat când ajunge in România etc.

4 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

De la posta si te anunta unde e coletul prin mail.

| Benyamin173 a răspuns:

Păi selectez tu la cr posta vrei, lui codul acela postal si iti da email cand ajunge (de obicei durează o lună livrarea, mie mia venit si mai greu...)

| debarasator63 a răspuns:

Este free shipping, iar marfa o ridici de la un oficiu postal. Sa ai la tine recipisa cu factura. Daca e o suma mare o sa-ti ceara hartie ca ai platit vama (asta n-am idee pe unde este).

| vasilecorneladrian12212 explică (pentru Benyamin173):

Pai nu am putut sa selectez la ce posta vreau, doar cu ce transport sa vina, atâta tot apărea acolo