| anonim_4396 a întrebat:

Salut all, am o intrebre serioasa la voi, am cumparat un lantujel de argint am dat pe el foarte multi bani, dar iata ca nu am dovedit sa vin acasa ca deja mi sa ros... dau funda la cel cu cea mai buna ideie!

8 răspunsuri:
| Alicezzz a răspuns:

Ce ai cumparat? Lant de argint?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca l-ai cumparat cu acte in regula te poti adresa magazinului. Daca nu optii un raspuns corect te poti adresa protectiei consumatorului din judet.
Daca l-ai luat de la altcineva, n-ai ce face. Asta e!

| unprietenaproape a răspuns:

Nu l poti retura, ma indoiesc ca o sa ti primesti banii inapoi. nu e vina lor ca tu nu ai avut grija de el, poate pot sa ti l repare, fara prea mari costuri

| Atacator007 a răspuns (pentru Alicezzz):

Da.

| Atacator007 a răspuns (pentru unprietenaproape):

Vrei sa il sufli iar cu argint?

| unprietenaproape a răspuns (pentru Atacator007):

De unde sa stiu eu cum arăta lantul tau,

| Atacator007 a răspuns (pentru unprietenaproape):

Pai cum pot sa-ti dau o poza?

| unprietenaproape a răspuns (pentru Atacator007):

Ai fost ironic atunci cand m ai intrebat daca ar trebui sa ti l sufle din nou iar eu ti am raspuns ca nu aveam de unde sa stiu cum arăta.a fost doar o simpla parere. Un lant daca ti se rupe nu l arunci, ti l poate lipi. tu ai spus ca ti s a ros, nu am stiut la ce te ai referit. Nu ti am cerut sa mi l arăti