| Andyi a întrebat:

Hei Salut! Cine mă poate ajuta să descarc cartea " De la Ideie La Bani "-Napoleon Hill? Funcţia

4 răspunsuri:
| Someoneeene a răspuns:

Incearca sa scrii pe google numele cartii online si daca o gasesti ti-o da in pdf asa ca poti sa o descarci mult noroc!

| Andyi explică (pentru Someoneeene):

Multumesc de raspuns! Am cautat pe google dar inzadar, de aia am si scris cine ma poate ajuta sa descarc ^^nu sa caut^^ Mersi

| Someoneeene a răspuns:

M-am mai gandit la ceva daca esti din Bucuresti te poti duce la biblioteca nationala si sigur o gasesti

| Andyi explică (pentru Someoneeene):

Nu nu sunt nici din Bucuresti nici din Romania, sunt din R.Moldova si am apelat la TPU pentru ca nici online nu o pot comanda. Multumesc inca o data!