| mariss a întrebat:

Salut am 14 ani 55 kg in jur de 1.7 m inaltime si cred ca la geaca port xl cam asa. puteti sa-mi lasati un link cu o geaca frumoasa cu pret ok? pana in 150 lei.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mariss explică (pentru MrHello):

Sunt la 120 km de un mol, OMULE!

| RobertMoon a răspuns:

Cauta pe un site online de haine la geci și îți alegi tu mărimea și ce îți place, nu trebuie să îți alegem noi hainele.

| mariss explică:

Pentru ca nu am gasit nimic pe ce site stiu eu. decat sa lasati raspunsuri de toata mila mai bine stergetile si dispareti