| meep6 a întrebat:

Salut, am 2 comenzi date pe diferite site uri cu ridicare personală din easybox una e plătită iar cealaltă trebuie plătită la easybox, ambele vor ajunge în aceași zi. Întrebarea mea este dacă le va pune în aceași căsuță și va trebui să plătesc sau le va pune diferit lăsându-mi opțiunea de a o refuza pe cea neplătită și a o ridica pe cea plătită.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil separat având un vedere ca sunt comenzi de pe site uri diferite.

| MarianWLF a răspuns:

Separat, oricum primesti pe mail codul de acces la locker impreuna cu codul QR plus sms, le primesti pe amandoua stai linistit.

| stefanst2312 a răspuns:

O sa fie diferit. Fiecare comanda cu sertarul ei. O sa primesti, cel mai probabil, acel cod cu care deschizi sertarul, pentru fiecare comanda