| UserName250000 a întrebat:

Ce inseamna la eMAG ridicare personala din easybox?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Easybox sunt niște căsuțe poștale în care Emag depune obiectul. Ele sunt poziționate într-un loc public, la intrare într-un mall, etc.
Primești prin SMS sau email numărul căsuței și un cod numeric de acces. Mergi acolo, deschizi și iei coletul.

| Andresso a răspuns:

Te duci si ridici personal de la locatiile easybox din oraș.
Sunt ca niste seifuri prin oras si se numesc easybox. Ai mai multe detalii si poza cum arata pe link-ul asta:
https://www.google.com/......9.html/amp

| viorelman11 a răspuns:

Exista niste puncte de distributie prevazute cu casete. Pe baza codului transmis prin mail o deschizi si ridici coletul.