| FieraruAndrei a întrebat:

Salut. Am cautat un atv pe net si dintr-o data mi-a aparut un site cu preturi incredibile de bune la atvuri si multe altele (Alibaba). Ce vreau sa stiu este daca acest site e de incredere sau e scam. DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Alibaba nu e niciun scam, e unul din cele mai mare magazine online doar ca e din China, vinde produse de o calitate meh s trebuie sa platesti transportul din China, taxe vamale, tva

| FieraruAndrei explică (pentru suntserios):

La alibaba am gasit atv la 900$ costul total sal aduca in Romania cat ar fi?

1 răspuns: