| David20051404 a întrebat:

Salut,am comandat ceva de pe eMAG sambata noaptea la ora 1.30, de dimineata la 7 imi arata pe site ca produsele au fost predate curierului iar la 12 40 imi arata ca produsele sunt in depozit, asta fiind azi pe zi, duminica, pe gmail imi arata ca perioada de livrare e 15-16, este vreo sansa sa primesc maine coletul? Imi vine prin curierul sameday

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai sigur marti. Sameday livreaza la easybox. Depinde cum ai cerut sa ti se faca livrarea. Eu am comandat ceva la easybox, duminica dimineata pe la 8 si m-au anuntat ca pot ridica marti de la easybox dupa ora 15.

| darrio2007 a răspuns:

Vei fi sunat de curier sau daca iti vine la easybox, vei primi sms.

| Furnicuta000 a răspuns:

Eu de fiecare data cand comand ceva de la eMAG primesc coletele mult mai devreme decat estimeaza ei, deci e posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa primești și azi coletul.

| MariusStef12 a răspuns:

Da mai mult ca sigur o sa primesti coletul pe 15 adica azi

| Anonima1441 a răspuns:

Posibil să primești coletul luni sau marți, dacă nu fă rost de AWB ul coletului și sună la firma de curierat.
Eu a trebuit să mă țin de el o săptămână și ceva doar ptc era aglomerat la fan curier.
A da. Dacă trece de 5 zile și nu ai coletul deși în termenul de pe livrare scrie azi sau mâine. nu mai fi politicos la telefon. Asta e o nesimțire din partea lor. Zic din experiența

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Anonima1441):

Draga anonima ai faultat grav gramatica, daca trec 5 zile nu daca trece, daca trece tramvaiul, sau metroul era corect.

| Anonima1441 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Uneori mă corectează auto corectorul prost

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Anonima1441):

Scuză mă pe mine, o seara frumoasă.