| Viperix a întrebat:

Salut. Am comandat ceva de pe Altex si cand am ajuns la plata, am introdus datele cardului dar in loc sa dau continuare am dat anulare, iar acum comanda e cu statusul "plata in asteptare". Ce ar trebui sa fac? Nici sa o anulez nu ma lasa…

1 răspuns:
| L3golaS a răspuns:

Daca ai dat anulare, se va sterge auromat in cateva zile, stai linistit. Nu o sa primesti produsele fara sa platesti. Daca totusi vrei sa continui cu comanda, ai e-mail cu un link unde poti sa procesezi plata. Asa e peste tot, si pe amazon, poti sa plasezi comanda dar pana nu efectuezi plata, comanda nu o sa fie distribuita, si mi se pare ca in 48 de ore comanda se anuleaza