| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a întrebat:

Am comandat niste chestii de pe ebay..si au zis ca ajung cam din 2 ianuarie pana in 28 ianuarie...intrebarea e :de unde iau coletul? vine curierul sau prin posta? Si cum voi afla cand a ajuns coletul?

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cred ca vine prin Posta Romana. Vei primi o instiintare despre acesta si despre locul in care sa te prezinti pentru a ridica acel colet.

| SKREFI a răspuns:

Toate aceste detalii ar trebui sa ti se comunice de catre vanzator.

| AwesomeGoals a răspuns:

De obicei vine la oficiul vamal din orasul tau, adica la oficiul postal responsabil cu pachetele internationale. Depinde si de unde ai cumparat, daca ai selectat curier direct acasa sau nu.