| AlexDorinel a întrebat:

Am comandat un produs de pe ebay pe 16 iulie și nici acum nu mi-a venit și acum 2 zile când m-am uitat scria că e in tranzit? Când vine?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

După ce se încheie tranzitul.

| Michaeel a răspuns:

E mult prea devreme sa iti la nici o luna de cand ai pus comanda.Ca sa ajunga in Romania si sa iti fie livrat mai trebuie sa astepti inca cateva luni.Si eu am comandat odata ceva de pe ebay si mi-a venit abia la primavara(eu il luasem prin ianuarie).

| ValentinGabi a răspuns:

Dacă e în tranzit mai așteaptă o perioadă ce-l mai probabil o să te sune în curând