| bogdanchicu a întrebat:

Salut, am dat o comanda pe eMAG pe 4 februarie de un A54, de ce naiba imi apare ca vine abia pe 14 februarie, nu inteleglaughing
Stoc este, zi lucratoare e pana Vineri, wtff

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia e depinde de partenerul de unde ai luat și cum face el livrările.

| ReddY25 a răspuns:

Așteaptă în continuarebig grin

| adryang78 a răspuns:

Data livrării este orientativă, oricum. Probabil sunt mai aglomerați, poate au un volum mai mare de comenzi, că se apropie prostia aia de Valentine's Day.

| bogdanchicu explică (pentru adryang78):

Mi-se pare ciudat, fiindca am dat pe telefonul respectiv si daca as face alta comanda imi apare " Livrare prin curier:
Livrare standard
Vineri, 9 Feb. – Luni, 12 Feb.
Gratuit "
In niciun caz 14

| adryang78 a răspuns (pentru bogdanchicu):

După cum spunea și colegul mai sus, depinde și de partenerul respectiv. Sunt mai mulți factori care influențează data livrării.