| Zuzumilk26 a întrebat:

Am comandat ceva de pe aliexpress si pe 15 ianuarie expira protecția de 60 de zile. Dacă nu imi vine produsul pana atunci o sa mai vina?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Exista posibilitatea sa ceri prelungirea acelei perioade, sau desigur, sa prelungească vanzatorul aceea perioada.
Daca trece aceea perioada poti aplica pentru returnarea sumei platite.
Desigur, exista posibilitatea a produsul sa ajungă si după cele 60 de zile. Eu am primit un produs la o saptamana dupa ce s-au terminat cele 60 de zile.