| mihben a întrebat:

Salut! Am folosit o perioada de timp, un parfum (nu vă gândiți la figuri sau bani mulți, era undeva la 20-30 de lei) de la Tesori d'Oriente (Jasmin di Giava) - sticluța e de culoare aurie și maro. Ideea e ca nu o mai găsesc nicăieri pe piață. Știți de ce? Sau, știți un parfum asemănător?

8 răspunsuri:
| mihben explică (pentru darrio2007):

Apreciez că ti-ai arătat talentul de a căuta un produs INEXISTENT. Promit să îți fac doar ție comandă! Mulțumesc.

| J0B0MAT a răspuns:

Caută pe net, găsești.

| darrio2007 a răspuns (pentru J0B0MAT):

E „grele" căutarea.

| mihben explică (pentru darrio2007):

Nu prea știu dacă ai înțeles, dar îți mai scriu o dată, cu capslock, poate înțelegi mai usor: NU SE MAI GĂSEȘTE NICAIERI. Întrebarea mea era: GASESC CEVA ASEMANATOR?! E "grele" când citești cu ochii-n gură!

| mihben explică (pentru J0B0MAT):

Te provoc: încearcă și tu să cauți. Nu ajungeam aici fără a face asta înainte.

| J0B0MAT a răspuns (pentru mihben):

Wtf, dacă scrii pe google numele deja îți apar sute de astfel de parfumuri.Nu știi să cauți atunci.

| darrio2007 a răspuns (pentru mihben):

Tu nu ai citit deloc. Deschide linkul meu.