| anonim_4396 a întrebat:

Am primit un set din gama Tesori D'oriente (Hammam).N-am auzit pana acum de aceasta gama, dar miroase super.Am cautat pe net si pretul mi se pare destul de mic.
Am vazut ca pe sticluta cu parfum scrie chiar "parfume", nu apa de toaleta sau ceva.Si mi se pare ciudat ca un parfum sa fie atat de ieftin, deci...e chiar parfum?
Voi ati incercat gama asta? Ce parere aveti? happy

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Acum aud si eu prima oara de acesta gama dar testeaza parfumul si vezi daca tine pe timpul zilei, in functie de asta vei vedea daca e sau nu parfum. parfumul ar trebui sa persiste ceva mai mult timp.

| Empathizer a răspuns:

Ai cautat in dinti calul de dar? Ce trist!

| anonim_4396 explică (pentru Empathizer):

Ma informez pentru ca imi place parfumul si n-am auzit pana acum de el, ai vreo problema?

| Empathizer a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca iti place, de ce-ti faci probleme sa-l folosesti? Experienta proprie e cea mai valoroasa. Daca pretul te face sa te indoiesti ca e de nasul tau, poti sa-l arunci pur si simplu, chiar daca iti place cum miroase. Ce te faci daca gasca observa ca te-ai dat cu un parfum ieftin, de 2 parale?

| anonim_4396 explică (pentru Empathizer):

Cred ca ai inteles gresit sau am pus eu intrebarea gresit.Ideea e ca e super, imi place si chiar o sa-l folosesc.Nu stiu de unde ai inteles tu ca am pretentii sau ca pun pret pe eticheta, dar e gresita ideea asta a ta.
O zi perfecta sa ai!winking

| Empathizer a răspuns (pentru anonim_4396):

O zi buna si tie si un An Nou fericit!

| LittleMe a răspuns:

Da, e parfum. Am avut unul de barbati, negru, si mirosea super misto! Persista mirosul pe haine si pleie, e foarte ok.

| MadalinaBrasov a răspuns:

Buna. Eu cred ca este parfum! Nu are un brend destul de cunoscut, tocmai de aceea pretul ii scade foarte mult. De obicei platim firmele, foarte putin continutul.