| mTw a întrebat:

Salut.

Am fost astăzi la un dermatolog şi mi-a prescris să iau sebium al corector, sebium gel spumant şi sebium h2O. Mi-a dat şi un card, am intrat pe site şi a spus că le pot primi cadou, dar nu-mi arată nicăieri asta. De unde aş putea să le cumpăr?

PS : mi-au dat si un card. Bioderma se numeşte laboratorul unde am fost.

Aştept răspunsuri.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai inteles tu bine, cadoul gratis il primesti intotdeauna dupa ce cumperi deja, de pe site-ul ala!

| mTw explică (pentru Violleta2022):

Dar nu pot cumpără de pe siteul acela, nu arată nici cât costă, nici adaugă în coş, etc.

| Candrea_Elvira_1988 a răspuns:

Salut....eu folosesc de mult timp Bioderma si Avene...
Nu te lasa pacalita...sunt produse scumpe, nu ti le da nimeni cadou, te sfatuiesc sa intri pe site-ul farmaciei http://silvafarm.ro/....../index.php si sa le iei de acolo- sunt mult mai ieftine decat in restul farmaciilor gen Helpnet, Dona etc. ( eu mi-am luat odata teapa cumparand de la Dona si apoi am gasit intamplator acelasi produs la ei cu 20 lei mai ieftin :(