| anonim_4396 a întrebat:

Salut am gasit un produs pe Amazon.de (Danemarca) si nu il pot gasi si pe Amazon.com intrebarile mele sunt
-il pot cumpara de acolo beneficiind de aceleasi avantaje?
-va avea transport gratuit daca il cumpar de acolo?
-Amazon nu este o singura companie?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Geez. Amazon.de e Germania, nu Danemarca... poti sa iei linistit de acolo, daca livreaza incoace. Amazon e o singura companie, dar are diverse site-uri regionale. Cel mai la indemina pentru romani e .co.uk, multe produse oricum se livreaza din Germania sau alte locatii mai apropiate. Am luat destule de la ei, nu vorbesc din auzite.

1 răspuns:
| Laura123Laura13 a răspuns:

Din cate stiu eu, il poti livra din orice loc, iar Amazon are un site pentru aproape fiecare tara.