| bugativeyRO a întrebat:

Salut, am inteles ca vineri va fi black friday si am o dilema cu asta. Daca as comanda un produs de black friday si selectez sa platesc ramburs ( adica ii platesc curieratului cand vine cu produsul la usa ), pretul va fi tot acela de black friday? si daca produsul ajunge luni sa zicem, platesc pretul de black friday sau cel normal?

Răspuns Câştigător
| ViperXd a răspuns:

Pretul e cel de la black friday pentru ca odata ce l-ai comandat in ziua respectiva...nu conteaza cand va ajunge tu vei plati ca in ziua aceea

2 răspunsuri:
| bugativeyRO explică:

V-as da la amandoi dar din pacate nu pot big grin Mersi oricum

| Stoian_Sebastian_1987 a răspuns:

Pretul va fi la fel ca de black friday...tu l-ai comandat cu un pret, ei nu au voie sa il creasca cand iti ajunge coletul.
Funda?