| Khero a întrebat:

Am o intrebare legata de Black Friday. Sa luam spre exemplu site-ul eMAG. Daca eu am un cos un produs de 600 lei fara reducere si pana sa finalizez comanda produsul se reduce, eu platesc 600 lei sau pretul redus al produsului?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt 90% sigur ca vei plati produsul la pretul din momentul introducerii in cos

| Jipa95 a răspuns:

Platesti pretul produsului respectiv, asta daca are reducere. Daca nu, 600 lei dai pe el!

| Tariceanu a răspuns:

Vrei sa zici daca ti se aplica reducerea produselor chiar daca sunt in cos. Da cosul este activ si fluctueaza impreuna cu pretul siteului. De fapt tu vrei sa faci ce vreau si eu sa fac. Sa pui produsele in cos si cand vine black friday si ele sau redus sa apesi direct pe "finalizeaza comanda" iti urez succes si ne intalnim aici eu deja mi-am umplut cosul http://bit.ly/1BI7RYl