| HotinAlexandra a întrebat:

Salut, am o problema urgentă, am comandat de pe shein extensii și in aplicație de pe shein la urmărire colet îmi arată ca coletul a fost livrat cu succes dar eu nu l-am primit, îmi puteți spune ce pot face? Mulțumesc

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Să ai rabdare.

| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil asa ceva!
Cel mai probabil nu stii tu engleza, ori nu intelegi mesajele lor.
Comenzile de pe Shein sosesc in 3-4 saptamani, fiindca vin din China cu cel mai ieftin mijloc de transport, deci nu poti da comanda azi si maine poimaine sa o primesti, fiindca-i imposibil.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa ai rabdare ca dureaza pana la o luna pana iti vine, stă in vamă mult, daca nici luna viitoare nu il primesti mergi la oficiul postal din zona ta si intreaba i pe ei poate il au in depozit.