| Anca_Tripon_ a întrebat:

Buna! Am primit coletul de pe shein dar nu am primit cea mai mare parte din produse! Oare trebuie sa mai apara un colet? Mulțumesc frumos pentru eventualele produse!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu putem sti, trebuie sa i intrebi pe ei

| dullcat a răspuns:

Buna. Cel mai probabil ai comandat lucruri care nu erau pe stoc, deci sunt timpi morti de asteptare pana cand le primesc, si abia apoi iti vor fi livrate.

| sammie a răspuns:

Așteaptă câteva zile și după aceea uită-te să vezi dacă ai primit mail-uri de la firma/magazinul respectiv/ă.