| Alex7496 a întrebat:

Am un prieten care este foarte innebunit dupa cafeaua de la Starbucks. El nu locuieste intr-un oras care are franciza de cafele si m-am gandit sa ii fac cadou o cana cu logo-ul lor. Intrebarea mea este daca la cafenelele Starbucks din Bucuresti vand si cani de cafea cu logo-ul companiei. Nu prea as vrea sa ma complic sa cumpar de pe site-uri datorita costurilor de transport si a eventualelor probleme. As fii foarte recunoscator daca mi-ati putea da un raspuns. Va multumesc, o zi buna!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am văzut și căni și pahare.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Au destule cani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,vand si la cafenele

| AndreiWeisz a răspuns:

Sunt de luat, chiar si termos daca vrei

| Alex7496 explică:

Stiti cumva cam la si ce pret? Va multumesc frumos pentru raspunsuri. happy