| anonim_4396 a întrebat:

Buna:*! Le multumesc celor care m`au ajutat cu intrebarea legata de fizica. Acum va intreb altceva. Am o colega careia trebuie sa ii cumpar un cadou de Craciun. M`am gandit sa ii iau un fes din acela cu rosu si alb de Craciun, pentru ca stiu ca ii place. Si o cana cu o inscriptie pe ea ar fi draguta, dar nu am gasit la mine in oras. Daca i`as lua o cana alba pe care as scrie eu ceva, ce as putea scrie?
Apropo, alte idei de cadou mi-ati putea da?

>Multumescbig grin

2 răspunsuri:
| anDa a răspuns:

O bratara personalizata sau un pix personalizat, un ciorapel de craciun, niste cornite de ren in forma de bendita, ceva de plus, un mos de ciocolata...

| gyovany95 a răspuns:

Acea canutza e perfecta si mai cauta, ca exista peste tot, si o sa fie cadoul perfecttongue