| badboy290052 a întrebat:

Cam cat m-ar costa transportul daca as cumpara ceva de pe amazon sau ebay? si daca preturile sunt in dolari trebuie platita tot in dolari? iar plata se poate face ramburs?

5 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Plata o faci la poştă, în lei. Costul de transport depinde de fiecare utilizator.

| Gdeni a răspuns:

Iti dai seama ca tara noastra nu functioneaza cu dolari. aia cand iti trimit coletul nu te pun sa platesti in dolari. de plata stiu doar ca daca iti aduce cokletul acasa il platesti pe loc. si daca nu iti convine marfa returnezi. si primesti banii in 30 de zile sau iti dau un voucher de cumparaturi pe site

| magazinulDepeBlog a răspuns:

Buna, la sfarsit, dupa ce faci comanda (nr de produse, marime, culoare, model...etc) trebuie sa completezi adresa. Dupa ce faci asta ei iti spun cat este costul total (obiect+transport). Ideea este ca tu trebuie sa platesti vama daca produsul vine din afara UE; tva-ul la costul facturii.

| AbysWallker a răspuns:

Nu poti comanda de pe amazon si sa iti vina direct in Romania. am incercat si eu...

| ShopAmerica a răspuns (pentru AbysWallker):

Se poate. Te ajut eu daca vrei