| joanamm23987465 a întrebat:

as vrea sa imi fac unghiile, (nu vreau unghii de gel sau de plastic) fara negru ...si imi sunt ft mici

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Banuiesc ca ai o varsta frageda, asa ca, cel mai bine ar fi sa iti lasi unghiile naturale, eventual iti poti aplica un lac protector.Bafta!

6 răspunsuri:
| frumusicclaudic a răspuns:

Poti sa incerci cu roz, mov, rosu astea sunt culorile care stau bine

| aylyn_2380 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:36&biw=1016&bih=534 merg perfect la cele mici http://www.bodycare.becomegorgeous.com/......-2522.html sunt destul de usor de facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai unghiile mici si ti le rozi, poti incerca o oja ft buna, transparenta cu un gust amar, oribil si asa nu o sa ti le mai rozi. dar daca nu ai rabdare nuh ti le fa in culori care atrag atentzia ca lumea o sa zica: '' dc shia facut asta unghiile daca sunt asa de scurte? " mai bine tziai lipi niste abtzibilduri. kiss

| CrissDot a răspuns:

Pai nu conteaza marimea poti sa-ti faci unghiile oricum si daca nu vrei negru atunci poti incerca culori deschise de exemplu:albastru, turcoaz sau diferite nuante de rozuri, desi mie nu-mi place rozul... iarna se potiveste mai bine decat albastru sau turcoaz astea sunt mai de vara... dar o sa gasesti tu ceva.

| FlaviaaXoxo_1740 a răspuns:

Nu conteaza daca ai unghiile mici le poti face oricum vrei tu... Daca nu-ti place negru poti sa le faci intr-o culoare care iti place cu un model sau daca nu iti poti lipi abtibilde de unghii. Sper sa gasesti tu ceva.happy

| AndreeaCh21 a răspuns:

Bună! Din moment ce ai scris că îți dorești să îți faci manichiura, însă printre preferințele tale nu se află și unghiile cu gel sau cele „de plastic" îți recomand să folosești oja semi neon de la Everin. Culorile sunt vibrante și rezistă extrem de bine!